Ses Yükseltici 2.0.2 (ios)

Ses Yükseltici

Ses Yükseltici
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    Google LLC

Ses kalitesini ve seviyesini artırmanın kolay yolu.

Ses Yükseltici uygulaması iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ses yükseltme uygulamasıdır.

Dinleme niteliğini, kalitesini ve ses yüksekliğini ayarlayabilmek için Ses Yükseltic'yi kullanın. Ses Yükseltici, dikkat dağıtıcı sesleri aşırı yükseltmeden görüşmeler gibi önemli sesleri artırır. Bu sayede arka plandaki sesleri azaltabilirsin. Hoparlörünü daha verimli kullanmak istiyorsan bu uygulama tam sana göre.

İki basit kaydırma çubuğu ile ses iyileştirmeyi hızlı bir şekilde özelleştirebilirsin. Ses Yükseltici'yi kullanmaya başlamak için kulaklığınızı (kablolu veya Bluetooth) bağlayın, ardından Ayarlar > Erişilebilirlik > Ses Yükseltici'ye gidin.

 Kullanımı kolay arayüzüyle ses veya mikrofon ayarlarını yaparak dinleme deneyiminizi kişiselleştirin. Ses görselleştirme ile etrafınızda olup biteni görün.

Kullanımı kolay olmasının yanı sıra mükemmel bir hizmet sunan bu uygulama kullanıcıları tarafından da oldukça seviliyor. Sen de bu keyfi yaşamak istiyorsan uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsin.

YORUMLAR