Sivrisinek Savar 2.0 (ios)

Sivrisinek Savar

2.0
Sivrisinek Savar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sivrisinek Savar, adından anlaşılan fakat ilk duyduğunuzda sizi şaşırtacak olan başarılı ve şık tasarıma sahip bir sivrisinek savuşturma uygulamasıdır.

Sivrisinek Savar, iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek sivrisinekleri üstünüzden uzaklaştırmaya çalışabileeğiniz bir iOS uygulamasıdır.

iPhone yada iPad'imle sivrisinekleri nasıl kovarım diye düşünüyorsanız, uygulama sivrisineklerin rahatsız olduğu 8 - 22 Khz arası frekanslarda sesler üretir. Bu seslerden rahatsız olan sivrisinekler uzaklaşarak rahat bir uyku uyuyabilmenizi sağlıyr.

Uygulamanın iyaradığını kullanıcı yorumlarından görebilirsiniz. Fakat yüzde 100 tüm sivrisinekleri kovacak diye de bir garantisi bulunmuyor elbette.

Kolay kullanıma uygun ve şık bir şekilde tasarlanan uygulama üzerinde ses frekans ayarını yapabileceğiniz bir tuş bulunuyor. Buradan sesi istediğiniz frekansa çekebilirsiniz. Dilerseniz otomatik moda alarak frekanslar arası geçiş için uğraşmanıza gerek kalmaz.

Uygulamanın bir diğer yararlı özelliği ise zamanlayıcı. Bu özellik sayesinde uygulamanın belirli bir süre sonra kapanmasını sağlayabiliyorsunuz. Uyurken açarak otomatik kapanmaya ayarladığınızda siz mışıl mışıl uyurken uygulama ayarladığınız sürede kapanarak hem cihazınızın şarjını boşa yemez hem de siz uyurken sizi rahatsız etmez.

Uygulamayı kullanırken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Uygulama açıkken müzik dinlememeniz gerekiyor.
  • Uygulama çalışırken cihazınızın sesinin açık olduğundan emin olmalısınız.

Sizde sivrisinek yüzündne uyuyamayanlardansanız, Sivrisinek Savar uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek bir de bu yöntemi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR