Soccer Showdown 2015 1.0 (ios)

Soccer Showdown 2015

1.0
Soccer Showdown 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Showdown 2015 tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur ve oyunculara dünya çapındaki rakiplerle mücadele etme şansı vermektedir.

Soccer Showdown 2015 global olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur. Üstün teknoloji ürünü bir fizik motoru kullanan oyunda son derece detaylı modellemelere ve üç boyutlu grafiklere yer verilmiş.

Oyunda herhangi bir futbol oyuncusunu yönetmek yerine parmaklarımızı kullanıyoruz. Oyuna başlamadan önce dünya devlerinden oluşan bir ülke takımı seçmeliyiz. Bu aşamadan sonra ister arakdaşarınıza karşı teke tek mücadele edebilir, ister haftalık online turnuvalarda ne kadar güçlü olduğunuzu rakiplerinize kanıtlayabilirsiniz.

Soccer Showdown 2015'de topu istediğimiz gibi kontrol edebiliyoruz. Topa falso verebilir, spin attırabilir ve dilediğimiz gibi açı verebiliriz. Oyunun en dikkat çeken yanları arasında 100 açılabilir ve seçilebilir eldiven, ayakkabı ve top bulunması. Bunları kazandığınız mücadeleler sonunda elde ettiğiniz paralarla satın alabilirsiniz.

Eğer futbol oyunları sizin için önemli bir yere sahipse ve bu konuda deneyebileceğiniz iyi bir alternatif arıyorsanız Soccer Showdown 2015'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR