SuperBeam

SuperBeam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuperBeam, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır.

SuperBeam, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Büyük, küçük boyutu ne olursa olsun dosyaları kolayca paylaşabileceğiniz ve gönderebileceğiniz bir uygulama olan SuperBeam şu anda mobil cihazlar için en iyi dosya paylaşma alternatiflerinden birisi diyebilirim.

10 milyona yakın indirilme sayısıyla dikkat çeken uygulama pek çok inceleme sitesinden de olumlu yorumlar almış. Dosyalarınızı cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde paylaşabileceğiniz uygulama ile zamandan kazanabilirsiniz.

Uygulama boyutu büyük bile olsa dosyaları hızlı bir şekilde gönderme konusunda gayet başarılı diyebilirim. Özellikle telefonlarımızı kamera ve fotoğraf makinası olarak kullandığımız günümüzde  hızlı dosya paylaşımı da önemli bir özellik.

SuperBeam dosyaları göndermek için Wi-Fi kullanıyor. Cihazları kendi aralarında QR kod veya NFC ile eşleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte bir ya da birden fazla dosyayı ister zipleyerek ister ziplemeden gönderebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada daha önceki yaptığınız paylaşımların da geçmişini tutabiliyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda şık materyal dizayn tarzdaki tasarımı ile de dikkat çekiyor. Eğer pro versiyona geçerseniz çok daha fazla özelliğin sizleri beklediğini de söylemeliyim. Bu özelliklerden bazılarını manuel anahtar kodu ile cihaz eşleme, reklamları kaldırma, klasör halinde dosya yollama ve aynı anda birden fazla cihaza gönderme olarak da sayabiliriz.

Eğer siz de dosya paylaşımı için alternatif bir uygulama arıyorsanız SuperBeam'i denemelisiniz.

YORUMLAR