Trackulate

Trackulate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trackulate sayesinde farklı birimleri dönüştürebilir ve zaman ölçümlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Trackulate, hem iPad hem de iPhone cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz kapsamlı bir birim çevirici olarak dikkat çekiyor.

Ağırlık, uzunluk ve zaman gibi ölçüm birimleri arasındaki dönüşümleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren Trackulate, özellikle sayısal bölümlerde okuyan öğrencilerin ve bu alanda meslek sahibi kişilerin günlük hayatlarında kullanabilecekleri özelliklere sahip.

Saniyenin yüzde biri kadar hassasiyete inebilen Trackulate sayesinde en zor hesaplamaları dahi birkaç saniye içerisinde yapabiliyoruz. Aynı anda 10 adet sayaç açabilen Trackulate, bu bağlamda atletler ve maratona hazırlanan sporcular tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulamaya girdiğimiz anda karşımıza farklı özelliklerin toplandığı bir menü çıkıyor. Ekranın alt kısmında çevirici, saat, hesaplayıcı, veriler ve ayarlar sekmeleri yer alıyor. Bu menüler arasında tek tıklamayla geçiş yapabiliyoruz. Hızlı çalışan yapısına ek olarak kullanıcı dostu hazırlanan arayüz, Trackulate'in en fazla ilgi çeken yanları arasında.

YORUMLAR