TrainSmart

TrainSmart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrainSmart uygulamasını kullanarak en kolay yoldan vücut geliştirme set zamanlamalarınızı tutabilirsiniz.

TrainSmart uygulaması, vücut geliştirme, egzersiz ya da diğer sporları yapanların kullanabilecekleri ücretsiz zaman tutma uygulamaları arasında yer alıyor ve iPhone yahut iPad cihazlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. Her ne kadar çok sayıda özelliğe sahip olmasa da vaadettiği işi yapabilen uygulamalardan birisi olduğunu eklemek gerek.

Uygulama spor yaparken her sette ne kadar vakit harcadığınızı kaydediyor ve aynı zamanda set başlangıçları, bitimleri ve dinlenme zamanları hakkında da bilgi veriyor. Bu sayede her defasında kronometre tutmak ve telefonunuzu kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz. Zira uygulama sesli alarmlar sayesinde size ne zaman ne yapmanız gerektiğini kolayca bildirebiliyor.

İçerisinde bulunan dahili müzik oynatıcı ile iTunes müziklerinizi de çalışmanız sırasında dinleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak alabileceğiniz profesyonel sürümde şarkıların BPM'lerini arttırarak çalışmanıza daha uygun hale getirmeniz de mümkün hale geliyor. Ayrıca uygulamadaki reklamlar da profesyonel sürümde kalkıyor.

Basit ve temiz bir arayüzle yayınlanan TrainSmart, tüm fonksiyonlara birer tıklama ile ulaşmanızı sağlıyor. Dolayısıyla uygulamadan çok gelişmiş özellikler beklememek gerekiyor ve bu nedenle sadece spor yapanlar tarafından kullanımı yerinde olacaktır.

Siz de spor yapıyor ancak kendinize uygun bir program tutma aracı bulamadıysanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR