Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu 2.0 (ios)

Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu

2.0
Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu uygulaması ev telefonunuzla ilgili birçok işlemi mobilden yapma kolaylığı sunuyor.

Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu, Türk Telekom Online Hizmet’in yenilenmiş hali ve yeni haliyle ev telefonunuzla ilgili işlemleri yapmak çok daha pratik. Daha önce online işlemlere giriş yaparken kullandığınız şifreniz aynen geçerli.

Karşılama ekranında “Ev Telefonu” seçeneğini seçerek Online İşlemler’e ulaşıyorsunuz ve kullanıcı adı şifrenizi girdikten sonra olabildiğince basitleştirilmiş bir arayüz sizleri karşılıyor. Burada faturalarınızı detaylı incelemekten ödemeye, mevcut tarifenizi değiştirmekten kullanım detaylarınızı görmeye (grafiksel olarak ta gösterilmesi güzel olmuş) arıza bildirmekten arıza durumunu takip etmeye birçok işlemi yapabileceğiniz kısayol menüleri bulunuyor. Tüm işlemler her yaşta kişinin rahatlıkla yapabileceği basitlikte.

Ev telefonu işlemleri için Türk Telekom Ofis ve Grup Mağazaları’na gitmeyi ortadan kaldırarak zaman kazandıran yeni Online İşlemler uygulaması Apple Watch desteği de sunuyor. Apple Watch’unuzdan kullanım detaylarınıza, fatura bilgilerinize (fatura dönemi, ücreti, ödendi bilgisi, son ödeme tarihi), yakınınızdaki ofis bayilere ulaşabiliyorsunuz.