UpTo Calendar

UpTo Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde yapmanız gereken işleri daha verimli bir şekilde takip edebilirsiniz.

UpTo Calendar iOS kullanıcıları için tasarlanmış kapsamlı bir ajanda uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile önemli işlerinizi not alabilir ve daha düzenli bir hayata sahip olabilirsiniz. Gerek profesyonel gerekse özel hayatınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bu uygulamada çok sayıda işlevsel özellik yer almakta.

Bildiğiniz gibi hayat sadece toplantılardan ve iş görüşmelerinden ibaret değil. Bu sebeple sıradan ajanda uygulamalarından ziyade zaman zaman daha özelleştirilebilir bi uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. UpTo Calendar tam da ihtiyacınız olan özellikleri tek bir uygulamada başarıyla topluyor. Özellikle temiz görünen ve tüm fonksiyonlara hızlı bir şekilde erişmemizi sağlayan arayüzüyle dikkat çeken uygulamayı kullanırken herhangi bir problemle karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

UpTo Calendar'ın en önemli özelliği ise Google Calendar, iCloud, Outlook ve Facebook Events ile entegre olarak çalışabilmesi. Eğer bu servisleri aktif olarak kullanıyorsanız hesaplarınızı UpTo Calendar ile senkronize edebilir ve işlerinizi daha verimli bir şekilde takip edebilirsiniz.

YORUMLAR