WebDisk+ 2.1 (ios)

WebDisk+

2.1
WebDisk+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WebDisk, kullanıcıların farklı cihazları üzerindeki dosyaları kolayca transfer edebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş etkili ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

WebDisk, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya transferi uygulamasıdır. WebDisk'in sağlamış olduğu fonksiyonları içerisinde bulunduran uygulama ile dökümanlarınızı iOS cihazlarınız ve bilgisayarınız arasında kolayca transfer edebilirsiniz.

Uygulama sayesinde bilgisayarınızda bulunan büyük boyutlu dosyalarınızı mobil cihazlarınıza hızlı bir şekilde transfer edebiliyorsunuz. 4 GB'dan daha büyük boyutlu dosyaları bile rahatlıkla hiç bir problem yaşamadan transfer edebilirsiniz. Dosya transfer işleminin dışında, WebDisk uygulamadan çıkış yapmadan dosyalarınızı görüntülemenizi sağlar. iWork, Microsof Office, RTF ve PDF dökümanlarınız ile birlikte resimlerinizi ve metin dosyalarınızı uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için bir kaç adımdan oluşan işlemleri yapmanız gerekmektedir. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra internet erişiminizin olduğundan emin olarak, uygulama üzerinde yazılı olan URL adresini bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcıya girmelisiniz. Bu aşamadan sonra iOs cihazınız ve bilgisayarınız arasında dosya transferi işlemlerini yapabilirsiniz.

Farklı cihazlarınız üzerinde dosyalarınızı diğer cihazlarınıza kolayca yükleme ve indirme işlemlerini yapmanızı sağlayan WebDisk, genel anlamda bakıldığında kendi kategorisinde bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Bu tür bir uygulama ihtiyacınız varsa iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR