Yakından Bak

Yakından Bak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yakından Bak, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayarak keyifli vakit geçirebileceği ücretsiz bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Yakından Bak, tam da adı gibi resimlere oldukça yakından bakacağınız bir iOS bulmaca oyunudur. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda, meyve türlerine ve sevimli hayvan resimlerine bakacaksınız. Fakat öle sandığınız gibi düz resimlerine değil. Çok daha yakınlaştırılmış hallerine bakacağınız meyve ve hayvanların ne olduğunu bulmaya çalışacağınız oyunda size bir çok harf verilmektedir.

Özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli bir oyun olan Yakından Bak sayesinde çocuklarınız arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçirebilirler. Doğru bildiğiniz her bir soru için kazanılan 15 altını, daha sonra karşılaşacağınız zor sorularda harf satın almak için kullanabilirsiniz. Böyleleikle tahmin edemediğiniz soruları da zorlanmadan geçebilirsiniz.

Çilek ve muz gibi en tatlı ve sevilen meyvelerin resimlerine bakarak tahmin etmeye çalışacağınız oyunun arayüzü oldukça sade ve kullanışlı. Çocuklarınız bile herhangi bir zorluk yaşamadan oyunu rahatlıkla oynayabilirler.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tahmin etme ve kelime oyunları arıyorsanız, Yakından Bak oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR