Yapı Kredi Nuvo

Yapı Kredi Nuvo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yapı Kredi Nuvo uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Nuvo uygulaması, Nuvo hesap adı verilen Yapı Kredi avantajlarını iPhone ve iPad cihazlarınızdan kullanabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir bankacılık uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem kolayca kullanılabilen yapısı, hem de çok geniş seçenekleri sayesinde uygulamanın internet bankacılığı işlemlerinizi oldukça kolaylaştıracağını düşünüyorum.

Nuvo hesap sahibi olan kullanıcıların sahip oldukları avantajları kısaca listelemek gerekirse;

  • Kampanyalara katılım
  • Ücretsiz para transferleri
  • Fatura ödeme talimatları
  • Hesap işletim ücretinden muafiyet
  • Daha yüksek faizler

Uygulamanın içerisindeki araçları kullanarak hesap açma ve kapatma işlemlerini, kredi kartı başvurularını, TL kart başvurularını, ödeme ve şans oyunlarını, bakiye bilgilerini ve birkaç ek fonksiyonu daha kolayca kullanabiliyor, böylece sorunsuz bir bankacılık deneyimi elde edebiliyorsunuz.

Elbette uygulamanın internet bağlantısını kullanarak çalıştığını unutmayın. Aksi taktirde giriş yapmak veya işlevlerinden faydalanmak imkansız bir hale gelecektir. Hali hazırda Nuvo kullanıcısı olmayanların sisteme giriş yapabilmeleri için yer alan üyelik formu, Yapı Kredi çalışanlarının adresinize kadar gelip üyelik işlemlerini tamamlamanıza yardımcı olmasını sağlıyor. Böylelikle şubeyle uğraşmadan tüm Nuvo operasyonlarından faydalanabiliyorsunuz.

Online bankacılık avantajlarından faydalanmak isteyenlerin denemesi gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR