Zombies, Run!

Zombies, Run!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazları için koşu takip ve zombiden kaçma oyunu uygulaması.

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu uygulamaya aslında tek kelimeyle oyun demek biraz haksızlık oluyor. Çünkü daha çok zenginleştirilmiş gerçeklik kategorisine giren bir uygulama diyebiliriz. Bunu gerçek hayatta, sokaklarda ya da koşu bandında oynuyorsunuz ve amaç egzersiz yapmak.

Oyunun nasıl oynandığını biraz anlatmak gerekirse, oyundaki farklı 23 adet görevden birini seçtikten sonra size anlatılan hikayeyi dinliyor, ardından da kulaklığınıza gelen talimatları uygulayarak zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Siz yürürken size sesli olarak uyarılar veriyor, örneğin "bir şişe su aldın" ya da "ecza çantası buldun" gibi. Bir süre sonra da zombilerin size olan uzaklığını bildirip koşmanızı söylüyor. Siz de bu sayede hem eğlenirken hem de egzersiz yapmış oluyorsunuz.

Eğer talimatlara uyamazsanız ölebilmeniz de mümkün. Bu da işin oyun tarafı. Uygulama ücretli olmasına rağmen 100 binden fazla indirilmiş olması, ne kadar başarılı olduğuna işaret. Aslında eğer kendinizi bu egzersiz rutinine adayabileceksiniz bu fiyatı da sonuna kadar hakediyor diyebilirim.

YORUMLAR