Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus

2017
Editör Puanı: 5/5
5

282 Kullanıcı: 4.1/5

4.1
Kaspersky Anti-Virus
Kaspersky Anti-Virus
Kaspersky Anti-Virus

Antivirüs Programı

Erkan Calp Son güncelleme 1 ay önce

Kaspersky Anti-Virus 2017 ile en yeni çevrimiçi tehditlere karşı korunun.

Kaspersky Anti-Virus 2017, Windows PC kullanıcıları için çevrimiçi tehditlerinin arttığı günümüzde kullanılabilecek en iyi antivirüs programlarından biri. Sosyal ağlarda gezinirken, bankacılık işlemlerinizi yaparken, alışveriş yaparken, hatta oyun oynadığınız esnada dahi sistemi sürekli tarayarak en yeni virüs, trojan, kötü yazılım ve diğer tehditlere karşı koruyor.

Arka planda sessiz sedasız şekilde, işlemci ve bellek tüketimini minimum düzeyde kullanarak sistemi yormadan çevrimiçi güvenliği sürekli sağlayan ender antivirüs programlarından Kaspersky Anti-Virus 2017, güvenlik, performans ve basitlik noktasında beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Virüsler, casus yazılımlar ve yeni çıkan, haberlerini duyduğunuz çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlarken PC’nizin performansını etkilemeden çalışmasını sürdürüyor. Her seviye kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği, son derece sade – modern her şeyden önemlisi mükemmel Türkçeleştirilmiş ara yüzü detaylı güvenlik ayarlarına hızlıca ulaşmanıza imkan verirken, tek tıkla sistem taramasını başlatabiliyorsunuz. Tarama işlemi Kaspersky Security Network üzerinden gerçekleştirildiğinden yeni tehditlerden endişelenmeniz gerekmiyor. Tarama sonucunun grafiksel olarak gösterildiğini belirteyim.

Tek bir cihaz koruması (PC veya MAC) isteyen, ebeveyn denetimi ve parola saklama gibi ek özellikler istemeyen, sistemi derinlemesine korusun ancak performansı da alt üst etmesin diyenler için en iyi antivirüs programlarından biri diyebileceğim Kaspersky Anti-Virus 2017, 30 gün ücretsiz deneme sunuyor. Bu süre sonunda memnun kalıp kullanmaya devam etmek isterseniz Kaspersky’nin kendi sitesinden lisans satın almanız gerekiyor elbette.

Kaspersky Anti-Virus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Kaspersky Anti-Virus crack, Kaspersky Anti-Virus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
157 / 112,901
İşletim Sistemi:
Win8/Win10/Win8.1
Üretici:
Kaspersky Lab

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 4. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı
 5. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı