Android İçin En İyi Ücretsiz Ofis Uygulamaları

Android için en iyi ofis uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız.

Android İçin En İyi Ücretsiz Ofis Uygulamaları

Android için en iyi ofis uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız. Ofis dosyalarınızı düzenlemek, görüntülemek veya yeni dosyalar oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi ofis uygulamaları!

Listemizde yer alan ofis uygulamalarının hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan uygulamalar. Kullanabileceğiniz en iyi ve popüler uygulamalara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile profesyonelliğe adımınızı atın.

Android Kullanıcıları İçin En İyi Ofis Uygulaması

  • AndrOpen Office
  • Docs To Go
  • Google Dökümanlar
  • Google E-Tablolar
  • Microsoft Excel
  • Microsoft PowerPoint
  • Microsoft Word
  • OfficeSuite 7
  • Polaris Office
  • WPS Office

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi ofis uygulaması nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

En İyi Ofis Uygulamaları

1. AndrOpen Office

Yazı işleriniz için kullanacağınız Writer, elektronik tablolar hazırlayacağınız Calc, etkili sunumlar hazırlayacağınız Impress, çizim işleriniz için kullanacağınız Draw ve işlemleri hızlıca yapmanızı sağlayan Math uygulamalarını içeren AndrOpen Office uygulamasında Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

2. Docs To Go

Docs To Go ücretsiz olarak indirebileceğiniz ofis uygulamalarından bir tanesi. Microsoft Office dosyalarıyla entegre çalışan bu uyuglama sayesinde belgelerinizi düzenleyebilir, yeni oluşturabilir ve PDF dosyalarını kolayca yönetebilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Docs To Go kullandığı InTact Technology adı verilen özel bir teknoloji sayesinde dosyaların orijinal formatını koruyarak kullanıcılara belgelerini yönetme şansı veriyor.

3. Google Dökümanlar

Sadece doküman görüntüleme değil, aynı zamanda döküman yaratmaya ve kaydetmeye de olanak tanıyan uygulama, mobilde en hızlı şekilde Google Drive’da yer alan dokümanları açmanıza yahut yeni dokümanları Drive hesabınıza eklemeye yarıyor. Dokümanları başka kişilerle ortak olarak düzenleme ve çeşitli paylaşma seçenekleri de Google Dokümanlar uygulamasında mevcut.

4. Google E-Tablolar

Google E-Tablolar uygulaması, Android akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden tüm tablolarınıza ulaşabilmeniz için hazırlanmış sade, kolay kullanılır ve ücretsiz bir uygulama. Özellikle Google Drive kullanmak istemeyen ve tablolarına direkt olarak erişim sağlamak isteyen kullanıcılar için sunulmuş olan uygulama, iş dünyasında olanlar ve öğrenciler tarafından da beğenilecektir.

5. Microsoft Excel

İş kullanıcılarının sıklıkla kullandığı elektronik tablo hazırlama programı Microsoft Excel ile formüller, grafikler, tablolar, özet tablolar oluşturabilirsiniz. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

6. Microsoft PowerPoint

PowerPoint uygulaması, bildiğiniz araçlara erişim sağlar. Sunuları dilediğiniz yerden hızla ve kolayca oluşturun, düzenleyin, görüntüleyin, sunun veya paylaşın. En son kullandığınız sunu dosyalarına yoldayken göz atmanız mı gerekiyor? PowerPoint, istediğiniz cihazda hızla görüntülemeniz için son kullandığınız dosyalara yönelik hızlı bir görünüm sağlar.

7. Microsoft Word

Microsoft Word, en yaygın kullanılan ofis uygulamalarından biri. Office 365 indirilerek kullanılabilen Word programına internet bağlantısı olan her yerden hızlıca erişebilirsiniz. Hareket halindeyken cep telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz anda belge görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun. Word mobil uygulamasıyla tüm belge ve sunumlarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

8. OfficeSuite 7

Şu anda en iyi ofis uygulamalarından birisi olan OfficeSuite, 10 milyondan fazla indirilme ile kendini kanıtlamış durumda. Uygulama ile Microsoft office belgelerini düzenleyebilir, yenilerini oluşturabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Nerede olursanız olun iş dökümanlarınızı ya da diğer her türlü dökümanınızı düzenlemek istiyorsanız, OfficeSuite'i deneyebilirsiniz. Eğer siz de zengin ve kapsamlı özelliklere sahip bir ofis uygulaması arıyorsanız, OfficeSuite tam size göre.

9. Polaris Office

Polaris Office, Microsoft Office, PDF, TXT ve diğer dokümanlarınızı görüntüleyip düzenleyebileceğiniz bir ofis programı. Belgeler üzerinde ortak çalışma, elektronik tablolar hazırlama, sunum hazırlama kısacası Microsoft Office programlarıyla yapabileceğiniz her şeyi tek bir program altında yapmanız mümkün.

10. WPS Office

WPS Office uygulamasını kullanırken Microsoft Office'in Word, Excel ve PowerPoint formatları olan doc, xls ve ppt formatlarını düzenleyebiliyor, böylece iş arkadaşlarınız bu formatlarda belgeler gönderseler bile sorun çıkmadan tüm işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Elbette isteyen kullanıcılar WPS Office'in kendi Writer, Spreadsheet ve Presentation adlı araçlarını da kullanabiliyor ve bu formatlarda belgeler saklayabiliyorlar.

Android için en iyi ofis uygulaması tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir uygulama oldu mu? Bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Microsoft Word

Microsoft Word

Microsoft Word, Android tablet ve telefonlar için tasarlanmış sözcük işlem uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Google E-Tablolar

Google E-Tablolar

Android akıllı telefon ve tabletlerinizden tablolarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz resmi Google E-Tablolar uygulaması.

ÜCRETSİZ
Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint uygulaması ile sunumlarınızı Android cihazınızda görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Google Dokümanlar

Google Dokümanlar

Google Dokümanlar üzerindeki tüm belgelerinize Google'ın resmi uygulaması ile Android cihazlarınızdan erişebilir ve düzenleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Docs To Go

Docs To Go

Microsoft dosyalarıyla entegre olarak çalışan Docs To Go ile tüm belgelerinizi tek bir yerden kontrol edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Microsoft Excel

Microsoft Excel

Microsoft Excel, Android tablet kullanıcıları için özel hazırlanmış elektronik tablo uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
AndrOpen Office

AndrOpen Office

AndrOpen Office, Android için Open Office uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
WPS Office

WPS Office

Android akıllı telefon ve tabletleriniz için hazırlanan ücretsiz WPS Office uygulaması ile tüm ofis işlerinizi mobil cihazınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
OfficeSuite 7

OfficeSuite 7

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ofis uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Polaris Office

Polaris Office

Polaris Office, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde döküman, tablo, sunum ve PDF dosyalarını açıp düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir Android ofis uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR