Google E-Tablolar

Google E-Tablolar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,473
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Android akıllı telefon ve tabletlerinizden tablolarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz resmi Google E-Tablolar uygulaması.

Google E-Tablolar uygulaması, Android akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden tüm tablolarınıza ulaşabilmeniz için hazırlanmış sade, kolay kullanılır ve ücretsiz bir uygulama. Google tarafından resmi olarak yayınlanan uygulama, tüm diğer Google uygulamalarındaki kaliteyi de hissettiriyor. Özellikle Google Drive kullanmak istemeyen ve tablolarına direkt olarak erişim sağlamak isteyen kullanıcılar için sunulmuş olan uygulama, iş dünyasında olanlar ve öğrenciler tarafından da beğenilecektir.

Masaüstü sistemlerde çalışır gibi e-tablolar hazırlayabileceğiniz veya varolan tablolarınızı düzenleyebileceğiniz uygulama sayesinde mobilde de işlerinizden geri kalmanız mümkün değil. Google Drive’ın en önemli özelliklerinden birisi olan aynı döküman üzerinden birden fazla kişinin çalışması ve paylaşım seçenekleri konusu da tam fonksiyonel olarak uygulama içerisinde yer alıyor.

Eğer bir süreliğine internet bağlantınızın olmayacağını düşünüyorsanız çevrimdışı düzenleme seçeneğini işaretleyebilir ve böylece istediğiniz tablolarınız üzerinde offline olarak da çalışmaya devam edebilirsiniz.

Tablo hücrelerini düzenlemek masaüstü bir bilgisayardaki kadar kolay diyebilirim. Özellikle büyük ekranlı telefon ve tabletler kullananların neredeyse tüm işlemleri hızla yapabileceğine inanıyorum. Girdiğiniz verileri filtreleme ve sıralama gibi işe yarar düzenleme seçenekleri de mevcut.

Google Drive uygulamasında olduğu gibi belgeleriniz otomatik olarak kayıt ediliyorlar ve böylece herhangi bir kesintide veri kayıplarıyla karşılaşmanız da önleniyor. Sürekli olarak e-tablolarla işlemleriniz varsa Google Drive’dan çok daha hızlı çalışabilmek için Google E-Tablolar uygulamasına göz atmanız gerektiğine inanıyorum.