WPS Office

WPS Office

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,787
  • DOSYA BOYUTU 57.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kingsoft Office Software Corporation Limited

WPS Office uygulaması sayesinde PC'lerinizden ücretsiz bir şekilde tüm Office formatlarını açabiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.

WPS Office, bilgisayarlarında yeni ve ücretsiz bir ofis programı kullanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor ve ücretli ofis uygulamalarından pek de geri kalır yanının olmadığını eklemek gerek. Hem ücretsiz olan hem de kolay kullanılır bir yapıya sahip olan program, pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılamakta yeterli olacaktır.

Programı kullanırken Microsoft Office'in Word, Excel ve PowerPoint formatları olan doc, xls ve ppt formatlarını düzenleyebiliyor, böylece iş arkadaşlarınız bu formatlarda belgeler gönderseler bile sorun çıkmadan tüm işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Elbette isteyen kullanıcılar WPS Office'in kendi Writer, Spreadsheet ve Presentation adlı araçlarını da kullanabiliyor ve bu formatlarda belgeler saklayabiliyorlar.

Programla birlikte yüzlerce farklı hazır temanın gelmesi sayesinde hem belgeleriniz hem de sunumlarınızı amacınıza uygun olarak süsleme ve güzel görünmelerini sağlama imkanınız da oluyor. Bunun yanında WPS'in kendi bulut depolama servislerine erişerek belge yedeklemeleri, diğer cihazlarla senkronizasyon gibi araçlardan faydalanmak da mümkün hale geliyor.

WPS Office'in çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ancak dileyen kullanıcılar daha fazla özelliğe erişebilecekleri satın alma seçeneklerini de kullanabiliyorlar. Lakin ev kullanımları için ücretli olan özelliklerin pek de ihtiyaç duyulan şeyler olduklarını düşünmüyorum. Alternatif bir ofis paketi arıyorsanız bir göz atmadan geçmeyin.