BlackBerry Link 1.1.1.33 (Mac)

BlackBerry Link

BlackBerry Link
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    285

  • Üretici

    Research In Motion Limited

BlackBerry Link, Mac'iniz ve BlackBerry telefonunuz arasında senkronizsyon işlemini sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

BlackBerry Link, kullanmakta olduğunuz Mac ve BlackBerry telefonunuz arasındaki senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz BlackBerry resmi uygulamasıdır.

BlackBerry 10 işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinde yer alan video, müzik, resim ve dökümanlarına Mac'leri üzerinden ulaşmak isteyen kullanıcıların mutlaka ihtiyaç duyacakları bir yazılım olan BlackBerry Link, modern ve şık arayüzüyle dikkat çekmektedir.

Aynı zamanda BlackBerry Link ile akıllı telefonunuz üzerinde yer alan verileri kolay ve hızlı bir şekilde Mac'iniz üzerine yedekleyerek, daha sonra telefonunuzun başına herhangi bir şey gelmesi durumunda yedek dosyanızdan geri yükleme yapabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz üzerinde yer alan verileri Mac'inize aktarabileceğiniz gibi Mac üzerindeki verileri de doğrudan telefona aktarma şansını kullanıcılara sunan program gerçekten çok kullanışlıdır.

Eski bir BlackBerry cihazdan yenisine geçerken tüm verilerinizi yine BlackBerry Link ile yeni telefonun içerisine aktarabilirsiniz.

Sonuç olarak bir Mac ve BlackBerry akıllı telefon sahibiyseniz, BlackBerry Link mutlaka Mac'iniz üzerinde yer alması gereken uygulamalar arasındadır.

YORUMLAR