Loom

Loom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loom, Mac kullanıcılarının video ve fotoğraflarını yedekleyebilecekleri ücretsiz bir bulut dosya depolama programıdır.

Loom, Mac kullanıcılarının resimlerini ve videolarını yükleyerek ekstra dosya depolama alanı kazanabilecekleri ücretsiz bir bulut dosya depolama servisi programıdır.

Aynı zamanda programın iOS uygulaması yardımıyla kullanıcı hesapları üzerine yüklenen resim ve videolara da anlık olarak Mac üzerinden ulaşma imkanı sağlayan program gerçekten oldukça kullanışlıdır.

Temelde iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için iCloud'a alternatif olarak hazırlanan servise, kullanıcılar Mac OS X işletim sistemine sahip Mac'leri üzerinden de bağlantı kurabilirler.

Ücretsiz olarak 5GB'lık bulut dosya depolama alanını kullanıcılara sunan Loom, kullanıcıların kendi fotoğraf ve video albümlerini oluşturmalarına izin vermektedir. Hem mobil cihazlarınız hem de Mac'iniz aracılığıyla ulaşabileceğiniz Loom hesabınız üzerinde yer alan fotoğraf ve videolarınız her an elinizin altında olacak.

Resimlerinizi ve videolarınızı güvenli bir bulut dosya depolama servisi üzerinde saklayarak, istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşmak istiyorsanız, Loom'u mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR