NETGEAR Genie 2.3.1.57 (Mac)

NETGEAR Genie

NETGEAR Genie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mac bilgisayarınızdan kolayca hem yerel ağınızı hem de internet bağlantınızı yönetebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

NETGEAR Genie programı Mac OS X işletim sistemlibilgisayarınızdan hem yerel ağınızı hem de internet bağlantınızı izlemenizi, kontrol etmenizi ve ayarlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir ağ yönetimi ve izleme uygulaması. Onu diğerlerinden ayıran yanı ise bir yandan ücretsiz olurken bir yandan da işinize yarayabilecek neredeyse tüm özellikleri bünyesinde barındırması.

Programı açar açmaz kendiliğinden bütün yerel ağ trafiğinizi bir harita haline getiriyor ve böylece tüm ağınıza çok kolay bir bakış atabiliyor, yönetimini daha kolay hale getirebiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz web sitesine ne kadar hızlı bağlanabildiğinizi de test edebilen program sunucuların sunabildiği hızları ve sizin bağlantı hızınızı görmek için ideal denilebilir.

Router ayarlarınızı yaparken çile çekmekten sıkıldıysanız programın bünyesindeki Router bölümü sayesinde tüm ayarları tek bir noktadan gerçekleştirebilir, ayrıca kullanıcılar için trafik limitleri belirleyerek bir kota oluşturabiliyorsunuz. Ağ üzerindeki diğer bilgisayarlara bağlı olan yazıcılara erişebilmek ise NETGEAR Genie'nin avantajlarından bir diğeri.

YORUMLAR