SafeInCloud 2.4 (Mac)

SafeInCloud

2.4
SafeInCloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    Andrey Shcherbakov

SafeInCloud, Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çapraz platform destekli parola yönetim programı.

SafeInCloud, çevrimiçi hesaplarınızı koruma altına almak, hack’lenmesini önlemek amacıyla güçlü şifreler oluşturmayı tercih ediyor ancak sonrasında fazlasıyla karmaşık şifrelerinizi hatırlamakta güçlük çekiyorsanız Mac bilgisayarınızda alternatif olarak kullanabileceğiniz bir parola yönetim programı.

Sosyal ağ, e-posta, alışveriş uygulamaları dahil tüm çevrimiçi hesaplarınızın şifrelerini hatırlama derdinden kurtulmanın yanı sıra hesaplarınızın güvenlik durumunu öğrenebileceğiniz ve parola oluşturucu sayesinde tek tıkla hesaplarınızın güvenlik seviyesini artırabileceğiniz parola yöneticisinde sakladığınız tüm veriler 256 bit yüksek güvenlikli şifreleme metoduyla korunuyor. Eğer Touch ID’li iPhone veya iPad kullanıcısı iseniz master şifrenizi de hatırlamak zorunda olmadığınızın notunu düşeyim.

Bulut senkronizasyonu ve çapraz platform desteği sayesinde şifrelerinize tüm cihazlarınızdan anında erişme kolaylığı sınan SafeInCloud’ın tarayıcı entegrasyonunu da unutmamak gerek. Sıklıkla ziyaret ettiğiniz web sayfalarında şifre girmeniz gerektiğinde SafeInCloud’dan şifrelerinizi kopyala – yapıştır yaparak girmek durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca başka bir parola yöneticisi kullanıyorsanız SafeInCloud tüm verilerinizi otomatik olarak aktarıyor.

YORUMLAR