Soundbounce v20 (Mac)

Soundbounce

v20
Soundbounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soundbounce ile Mac cihazlarınızdan diğer kullanıcılarla ortak bir şekilde müzik dinleyebiliyorsunuz.

Soundbounce uygulaması, Mac işletim sistemli bilgisayarlara sahip kullanıcıların, diğer müzik meraklılarıyla birlikte aynı odada ortak bir şekilde müzik dinleyebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar aktif olarak kullanmanız için bir Spotify Premium hesabı gerektirse de uygulamanın temel özellikleri sayesinde bu dezavantajı unutacağınıza eminim.

Çok kolay kullanılır ve basit bir arayüzle gelen uygulama, açtığınız zaman sizden Spotify hesabınızla giriş yapmanızı talep ediyor ve daha sonra Twitter yahut Facebook hesaplarınızı da Soundbounce'a bağlamanızı gerektiriyor. Bu durum sosyal ağ hesaplarını uygulamalara bağlamaktan hoşlanmayan kullanıcılara biraz rahatsız edici gelebilir diye düşünüyorum.

Uygulamayı kullandığınızda dilerseniz kendi müzik odalarınızı açabiliyor, dilerseniz de başka kullanıcıların açtıkları odalara giriş yapabiliyorsunuz. Oda içerisinde müzik dinleyen herkes senkronize bir şekilde dinleme gerçekleştiriyor ve böylece oldukça samimi bir radyo ortamı oluşuyor.

Çalınacak olan müziklerin kullanıcıların gerçekleştirdikleri oylamalara göre oynatılmaları ise grubun genel eğilimine uygun parçaların sıradaki parça olacağını garanti ediyor. Tabii ki başkalarının odasında takılmak istemez ve kendi müziklerinizi insanlara oynatmak isterseniz bu imkanınız da mevcut.

Programı çalıştırdığınızda Spotify'ın kapanması ise en çok dikkat çeken olumsuzluklar arasında yer alıyor ancak çok büyük bir problem olduğunu da düşünmüyorum. Yeni ve etkili bir müzik dinleme uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR