En İyi Video İzleme Programları

Video izleme programları her bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bulunan programlar olarak karşımıza çıkıyorlar ve Windows'un kendi Media Player'ına alternatif olarak kullanılıyorlar. Zira Windows Media Player maalesef yeterince iyi bir performans s

En İyi Video İzleme Programları

Video izleme programları her bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bulunan programlar olarak karşımıza çıkıyorlar ve Windows'un kendi Media Player'ına alternatif olarak kullanılıyorlar. Zira Windows Media Player maalesef yeterince iyi bir performans sunamıyor ve sistem kaynaklarını da oldukça yüksek miktarda tüketiyor. Buna bir de çok geniş olmayan format desteği eklenince kullanıcıların Windows Media Player'ı kullanmasının pek de anlamı kalmıyor.

Fakat hangi video izleme programını kullanacağını merak eden kullanıcılar için en popüler programlar hakkında kısa değerlendirmeler yaptık ve bunları sizlerle paylaşacağız. Hepsinin değerlendirmesinin altında indirme bağlantısını bulabilir ve böylece hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz hemen en iyi video izleme programları ile devam edelim.

  1. En İyi Video İzleme Programları
  2. BSPlayer
  3. GOM Player
  4. KMPlayer
  5. Media Player Classic
  6. VLC Media Player
  7. SMPlayer
  8. RealPlayer

YORUMLAR