TorrentStreaming 1.0 (Mac)

TorrentStreaming

1.0
TorrentStreaming
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TorrentStreaming uygulamasıyla Mac cihazlarınızdan torrentleri indirmeden film ve dizileri izleyebiliyorsunuz.

TorrentStreaming programı, sık sık torrent sistemlerini kullanarak film ve diziler indiren kullanıcıların bu indirme zahmetinden kurtularak torrentleri direkt olarak izlemelerine olanak tanıyan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Programı kullanmak için bilgisayarınızda herhangi bir torrent indirme programına gerek duymaması sayesinde tüm videoları en sorunsuz şekilde hemen izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Programın arayüzünün çok basit ve kolay bir şekilde hazırlanmış olması nedeniyle hangi işlevin neye yaradığı konusunda kafa patlatmanız da gerekmiyor. Zira programda durdurma, başlatma, ses ayarı, tam ekran yapma ve video süresini görme haricinde bir işlev bulunmuyor ve direkt olarak videolarınızı izlemeye geçebiliyorsunuz.

Torrent videolarını izleyebilmek için uygulamada iki yöntem yer alıyor. Bunlardan birincisi, torrent dosyasının indirme linkine sağ tıklayarak dosya adresini almak ve daha sonra bu adresi programın içerisinde yer alan arama bölümüne yapıştırmak. İkincisi ise indirdiğiniz .torrent uzantılı dosyayı sürükleyerek programın ana ekranına bırakmak. İki işlemden bir tanesini tamamladığınızda, ilgili torrent videosu direkt olarak TorrentStreaming'in içerisine yüklenecektir ve oynatılmaya başlayacaktır.

Oynatma esnasında aktarılan toplam dosya boyutu, hız gibi veriler de size sunuldukları için kotanızdan ne kadarlık bir harcama yapıldığını da görebiliyorsunuz. Mac işletim sistemine sahip olan kullanıcıların keyifle deneyebilecekleri uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.