Aerena - Clash of Champions Tanıtım Videosu

Aerena - Clash of Champions, Android kullanıcılarının akılllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri sıradışı bir strateji oyunudur. Üç boyutlu grafikleriyle dikkat çeken oyun, sıradan strateji oyunlarına nazaran sizlere yoğun bir aksiyon ve

Aerena - Clash of Champions, Android kullanıcılarının akılllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri sıradışı bir strateji oyunudur.

Üç boyutlu grafikleriyle dikkat çeken oyun, sıradan strateji oyunlarına nazaran sizlere yoğun bir aksiyon ve çeşitli savaş stratejileri sunmaktadır.

Gökyüzünde yer alan arenalarda rakiplerinizle yüzleşeceğiniz oyunda kendi belirleyeceğiniz şampiyonlardan oluşan takımınızı kurarak, düşmanlarınızı mağlup etmeye çalışacaksınız.

Bu zorlu görevi yerine getirebilmek için hem düşmanınızın takımında yer alan şampiyonları iyi tanımalı hem de düşmanınızın hareketlerini önceden kestirerek kendi stratejinizi belirlemelisiniz.

Çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz oyunda tek kişilik görevleri de tamamlayabilirsiniz. Geliştirici ekip tarafından oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Aerena - Clash of Champions'u mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR