Android Oyunu Family Farm Seaside Tanıtım Videosu

Family Farm Seaside, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çiftlik yönetme oyunlarından bir tanesi. Eğlenceli ve bağımlılık yapısı yapısı ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran oyunda, diğer çiftlik yönetme oyunl

Family Farm Seaside, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çiftlik yönetme oyunlarından bir tanesi. Eğlenceli ve bağımlılık yapısı yapısı ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran oyunda, diğer çiftlik yönetme oyunlarındaki gibi, tarlalarınıza ürün ekerek yetiştiriyorsunuz. Yetişen ürünlerinizi toplayarak satıp para kazanabilirsiniz.

Tarlanız dışında çiftliğinizde bulunan hayvanlarla da ilgilenerek onlardan elde edeceğiniz ürünleri de satabilirsiniz.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi arkadaşlarınızı komşu olarak ekleyerek onlarla ticaret yapabiliyor olmanız. Komşu olmanıza rağmen liderlik yarışında arkadaşlarınız ile müthiş bir yarış içine girerek kimin daha iyi tarımcı olduğunu görebilirsiniz.

Family Farm Seaside oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek isterseniz aşadağıki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR