Family Farm Seaside

Family Farm Seaside

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,447
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DIANDIAN INTERACTIVE HOLDING

Family Farm Seaside, çiftliğinizi kontrol edip yöneteceğiniz oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Family Farm Seaside, Android platformu için geliştirilen bağımlılık yapma etkisine sahip eğlenceli bir çiftlik yönetme oyunudur. Sınırsız eğlence sunan oyun ile saatlerce keyifli vakit geçirebilmek mümkün.

Oyunda çiftlik ile ilgilenerek yönetimini sağlamalısınız. Çiftlik içerisindeki hayvanlar, büyüyen bitkiler ve makinelerin hepsini gıda üretimi için kullanabilirsiniz. Ektiğiniz ürünlerin yetiştikten sonra gıda üretimi yapmak için ihtiyacınız olan kaynakları elde edebiliyorsunuz.

Family Farm Seaside'ı oynamaya başladığınızda, oyun içerisinde yer alan karakterler oyun hakkındaki basit ve gerekli bilgileri size göstermektedir. Bu bilgileri öğrenerek herhangi bir zorluk olmadan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Benzer türdeki çiftlik yönetimi oyunlarına göre daha iyi grafiklere sahip olan oyunun farklılıklarını daha önce benzer oyunları denediyseniz hemen farkedebilirsiniz.

Oynaması tamamen ücretsiz olan Family Farm Seaside oyununda, arkadaşlarınızı bularak, onları kendinize komşu olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca komşularınız ile ürün değişimi yaparak elinizde olmayan fakat ihtiyacınız olan ürünleri elde edebilirsiniz. 200'den fazla tarım ürünü bulunan oyunda, tarlalarınıza ürün ekmeli, yetiştirmeli ve toplamalısınız. Toplama işleminden sonra bu ürünleri satabiliyorsunuz.

Kilidini açmanız gereken 40 görev oyun içerisinde sizi bekliyor. Çiftliğinizde daha fazla çalışarak arkadaşlarınız ile kıyasıya girdiğiniz yarışı önde bitirmeye çalışmalısınız. Oynamak için internet bğlantısı gerekli olan Family Farm Seaside'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek hem oyun hakkında hemde grafikleri hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.