Apple Store'un En Yeni Mağazası Tokyo'da Açıldı

Apple'ın ürünlerini müşteriler ile buluşturan şık ve modern tasarımlarıyla ünlü Apple Store'lara bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Tokyo'da açılan yeni Apple Store'un hazırlanış aşamasından açılışına kadar geçen dakikaları kayıt altın a

Apple'ın ürünlerini müşteriler ile buluşturan şık ve modern tasarımlarıyla ünlü Apple Store'lara bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Tokyo'da açılan yeni Apple Store'un hazırlanış aşamasından açılışına kadar geçen dakikaları kayıt altın altına Apple, yeni mağazasının tanıtımı için bu görüntüler ile bir video hazırlamış.

Tokyo'luların yoğun ilgi gösterdiği yeni Apple Store, tıpkı diğer Apple Store'lar gibi oldukça şık bir mimariye sahip. Dışı tamamen camdan oluşan mağazaya dışarıdan baktığınızda diğer tüm binalardan çok daha farklı ve güzel görünüyor. Apple, iPhone ve iPad ürünleri gibi mağazalarının tasarımlarına da oldukça önem vererek bu konuda kendini diğer markalara göre çok daha değerli kılıyor diyebilirim.

Apple Store Tokyo mağazasının açılış sürecinden açılışına kadar geçen sürede yaşanan anları izlemek için videoya göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR