Apple Store

Apple Store

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 198,920
  • DOSYA BOYUTU 94.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apple

Apple Store, Apple'ın mağazalarına mobil cihazımız üzerinden göz atabileceğimiz kullanışlı bir uygulama.

Apple Store, binlerce ürünün ve Apple aksesuarının yer aldığı mağazalara göz atmak için kullanabileceğimiz işlevsel bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde sorunsuz olarak kullanılabilen bu uygulama ile Apple imzalı onlarca farklı ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Uygulama ile yapabileceklerimizin sınırı geniş bir yelpazeye yayılmış. Herhangi bir cihazımız üzerinden başladığımız bir alışverişi diğer Apple cihazımız üzerinden tamamlayabilmek bu kapsamda sunulan özelliklerden bir tanesi. Bu sayede hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de sepetimize eklemiş olduğumuz ürünleri kaybetmeden alışverişe devam edebiliyoruz.

Gelişmiş filtreleme seçeneği sayesinde çevremizdeki Apple mağazalarını bulabilir, Apple ürünlerine göz atabilir, bu ürünlere yapılan yorumları okuyabilir ve Apple ürünlerini satın alabiliriz. Uygulama konumumuzu otomatik olarak algılayarak mağazaları bu bilgiye göre gösteriyor.

Apple Store EasyPay servisine de destek sunuyor. Satın almak istediğimiz ürünlerin ödemesini Apple'ın ödeme sistemini kullanarak gerçekleştirebiliriz.

Eğer siz de bir Apple kullanıcısıysanız Apple Store'u cihazlarınızda mutlaka bulundurmalısınız.