Bubble Blaze

Bubble Blaze, Android ve iOS platformlarında oldukça sayıda bulunan balon patlatma oyunlarından bir tanesidir. Oyundaki amacınız diğer oyunlarla tamamen aynı olarak aynı renkli en az 3 topu bir araya getirip patlatmak ve bölümleri teketr teker geçmek. Etk

Bubble Blaze, Android ve iOS platformlarında oldukça sayıda bulunan balon patlatma oyunlarından bir tanesidir. Oyundaki amacınız diğer oyunlarla tamamen aynı olarak aynı renkli en az 3 topu bir araya getirip patlatmak ve bölümleri teketr teker geçmek.

Etkileyici grafikler ve ses efektlerine sahip olan oyunda oynadıkça daha yüksek puanlar ve dolayısıyla daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. Arkadaşlarınıza kıyasıya gireceğiniz puan yarışında onları geçebilmek için oyun içerisinde kombolar yapmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda kullanacağınız ekstra güçlendirici yetenekler sayesinde zorlandığınız bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan yeni, renkli ve farklı bir balon patlatma oyunu olan Bubble Blaze'i Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR