Bubble Blaze

Bubble Blaze

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 634
  • DOSYA BOYUTU 39.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outplay Entertainment Ltd

Bubble Blaze, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz renkli ve eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

Bubble Blaze, bulmaca ve beceri oyunu severlerin oldukça beğeneceği bir Android balon patlatma oyunudur. Farklı renklerdeki toplardan oluşan 160 bölümü bitirmeye çalışacağınız oyunu oynadıkça bağımlısı olacaksınız.

Farklı renkli topların arasına fırlatacağınız topu benzer renkteki toplarla birleştirerek patlatmalı ve bölümleri bitirmelisiniz. Tabi aynı renkli topları eşleyebilmek için en az 3 tanesinin yan yana gelmesi gerekmektedir. Yapacağınız kombolar ile daha yüksek puanlar alabilirsiniz. Yüksek puan aldıkça daha fazla hediye size sunuluyor.

Yeteneklerin konuşacağı oyunda arkadaşlarınızla kıyasıya bir rekabete girerek kimin daha yüksek puan alacağı hakkında yarışabilirsiniz. Oyun içerisinde kazandığınız puanlar ile güçlendirme yetenekleri satın alarak minik ejderhanın size yardım etmesini sağlayabilir ve zorlandığınız bölümleri daha kolay geçebilirsiniz.

Etkileyici ve renkli grafiklere sahip olan oyunda hepsi birbirinden farklı tasarlanmış bölümlerde kendinizden geçeceksiniz. Ayrıca oyunda kullanılan ses efektleri de oldukça güzel.

Android cihazlarınız üzerinde yeni ve farklı bir balon patlatma oyunu oynamak istiyorsanız Bubble Blaze'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.