Bullet Time HD Oynanış Videosu

Subway Surfers'ın geliştiricisi Kiloo tarafından geliştirilen bir başka oyun olan Bullet Time HD aksiyonu doyasıya yaşamanıza imkan tanıyor. Kuşbakışı olarak kahramanınızı yönettiğiniz shooter tarzı bir oyun olan Bullet Time HD'de post-apokaliptik bir dün

Subway Surfers'ın geliştiricisi Kiloo tarafından geliştirilen bir başka oyun olan Bullet Time HD aksiyonu doyasıya yaşamanıza imkan tanıyor.

Kuşbakışı olarak kahramanınızı yönettiğiniz shooter tarzı bir oyun olan Bullet Time HD'de post-apokaliptik bir dünyada John Irish adlı kahramanımızın ailesini mutantların elinden kurtarma çabasına tanık oluyoruz. Oyunun senaryo modunu oynayabileceğimiz gibi multiplayer desteğine sahip Bullet Time HD'yi arkadaşlarımızla birlikte veya arkadaşlarımıza karşı olarak da oynayabilyoruz. Bu oynanış videosunu seyrederek oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler için geliştirilen ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Bullet Time HD'yi indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

YORUMLAR