Bullet Time HD

Bullet Time HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 431
  • DOSYA BOYUTU 261 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kiloo Games

Bullet Time HD oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Bullet Time HD iPhone ve iPad'lerinizde aksiyonu doyasıya yaşamanızı sağlayan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iOS oyunudur.

Bullet Time HD'de post-apokaliptik bir dünyada, yani nükleer bir savaş sonrası harabeye dönüş bir ortamda, John Irish adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Nükleer savaş sonucu ortaya çıkan radyasyondan ötürü insanlık büyük kayıplar vermiş, bu kayıplar sadece ölümlerle sınırlı kalmamıştır. Ölümden daha beter bir şekilde mutasyona uğrayan yaratıklar dört bir yanı sarmış ve hayatta kalan insanlara korku salmıştır. John Irish'in ailesi ise bu mutasyona uğramış yaratıklar tarafından kaçırılmıştır. Oyunda John Irish'in ailesini kurtarmak için girdiği mücadeleye ortak oluyoruz ve birçok güçlü düşmanla yüzleşerek hedefimize doğru ilerliyoruz.

Bullet Time HD oldukça eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Shooter türü bir oyun olan Bullet Time HD bize kahramanımızı klasik bilgisayar oyunu Crimsonland'dakine benzer bir şekilde kuşbakışı olarak yönetme imkanı veriyor ve savaş alanını rahat bir şekilde görebilmemizi sağlıyor. John Irish 3 uzun hikaye örgüsü boyunca birçok farklı silahı kullanabiliyor ve kendisini geliştirebiliyor. John ile 2 silahı aynı anda kullanmak ise büyük bir zevk.

Hızlı ve akıcı bir yapıya sahip oyunda multiplayer moduna da yer veriliyor. Bu modda dilersek arkadaşlarımızla birlikte senaryo modunda yaratıklara karşı mücadele edebiliyoruz veya arkadaşlarımızla ölümüne çarpışarak hayatta kalan oyuncu olmaya çalışıyoruz.

Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Bullet Time HD'yi kesinlikle denemelisiniz.