Care4Today Tanıtım Videosu

Care4Today, Android ve iOS platdormlarında kullanabileceğiniz bir sağlık menajeri uygulamasıdır. Geliştiriciler tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde düzenli olarak ilaç almaları gereken hastalığa sahip kişiler artık bu işlerini rahatlı

Care4Today, Android ve iOS platdormlarında kullanabileceğiniz bir sağlık menajeri uygulamasıdır. Geliştiriciler tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde düzenli olarak ilaç almaları gereken hastalığa sahip kişiler artık bu işlerini rahatlıkla ve unutmadan gerçekleştirebilecek.

Kullanıcılan ilacın tüm bilgilerini, kullanım süresi ve aralığını, hatta resmini bile eklediğiniz uygulama, vakti geldiğinde almanız gereken ilaçları size görsel ve uyarı şeklinde bildiriyor.

Özellikle yaşlı ve unutkan hastaların kullanabileceği uygulama sayesinde, kendiniz dışında aile bireylerinizin içeceği hapları kontrol ederek, içmedikleri zaman bildirim alabiliyorsunuz.

Ülkemizde de sık görülen şeker ve tansiyon hastalıklarında rahatlıkla kullanarak içmeniz gereken hiçbir ilacı unutmamanızı sağlayan uygulama, ilaç kullanımını eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor.

Android veya iOS cihaza sahipseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak Care4Today uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR