Care4Today

Care4Today

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Janssen Research & Development, LLC

Care4Today, düzenli ilaç kullanan hastalar için özel olarak geliştirilen ve ilaç saatlerini rahatlıkla takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir android uygulamasıdır.

Care4Today, özellikle şeker ve tansiyon gibi düzenli ilaç kullanımı gerektiren hastalığa sahip kişiler için geliştirilmiş olan bir sağlık menajeri uygulamasıdır.

Uygulamanın sahip olduğu kullanıcı dostu ve eğlenceli arayüzü sayesinde, rahatlıkla kullanabilirsiniz. UYgulamayı kullanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit.

Düzenli olarak kullandığınız hapların isim, hastalık türü, kullanım aralığı ve resmi gibi içeriklerini uygulamaya kolayca ekleyerek, uygulamanın saati geldiğinde sizi görsel ve alarmlı olarak uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşlı veya unutkan hastaların oldukça işine yarayabilecek olan Care4Today uygulamasını, kendiniz dışında diğer aile bireyleriniz içinde kullanarak onlarında haplarını düzenli alıp almadığını kontrol edebiliyorsunuz. Örneğin anneninizin sürekli ilaç almasını gerektiren bir hastalığı var ise bunu uygulamaya ekleyerek, annenizin ilacını almadığı zamanlarda Android cihazınıza bildirim gelecektir. Sizde gerekli aramayı yaparak annenizin ilacını almasını sağlayabilirsiniz.

Sağlığın en önemli unsur olduğu yaşamlarımızda, hastalar için büyük önem taşıyan Care4Today, ilaç kullanımı gibi sıkıcı bir işi keyifli hale getiren bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamaya kesinlikle bir göz atmanızı öneririm.

Ayrıca uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.