Carousel Tanıtım Videosu

Carousel, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde çekeceğiniz tüm fotoğraf ve videoları tek bir yerde saklayarak organize edebileceğiniz ve dilediğinizde görüntüleyebileceğiniz yeni ve kullanışlı bir uygulamadır. Dropbox tarafından geliştirilen uygulama kull

Carousel, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde çekeceğiniz tüm fotoğraf ve videoları tek bir yerde saklayarak organize edebileceğiniz ve dilediğinizde görüntüleyebileceğiniz yeni ve kullanışlı bir uygulamadır.

Dropbox tarafından geliştirilen uygulama kullanıcılara oldukça modern ve şık bir arayüz ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Henüz çok yeni olmasına rağmen dikkatleri çekmeyi başaran uygulama üzerinde fotoğraf ve videolar arasında rahatlıkla geçiş yaparak hepsini görüntüleyebilir, arkadaşlarınızın fotoğraf ve videolarına göz atarak dilediklerinizi basit bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları otomatik olarak Dropbox hesabınıza yedekleyen uygulama bu sayede tüm fotoğraf ve videolarınızın tek bir yerde durmasını sağlarken, aynı zamanda cihazınız üzerinde daha fazla boş alan kalmasını sağlamaktadır.

Uygulamanın Android ve iOS versiyonlarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilir ve 2 GB'lık ücretsiz depolama alanı ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR