Carousel

Carousel

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 899
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dropbox

Carousel, Android cihazlarınız üzerinde hayatınızın en güzel anlarının fotoğraflarını organize edip aynı zamanda görüntüleyebileceğiniz yeni fotoğraf galeriniz.

Carousel, tüm fotoğraflarınızı aynı yerde tutabileceğiniz ve organize ederek istediğiniz zaman erişebileceğiniz yeni ve harika bir uygulama. Popüler bulut depolama servisi Dropbox tarafından geliştirilen uygulama tüm fotoğraf ve videolarınızı tek bir yerde tutarak organize edebilmenizi sağlamaktadır.

Uygulama üzerinde fotoğraf ve videolar arasında gezerken diğerine geçiş yapmak oldukça kolay. Bunun dışında arkadaşlarınızın paylaşmış olduğu resim ve fotoğrafları da tek bir dokunuş ile kaydedebiliyorsunuz.

Carausel, çekmiş olduğunuz tüm fotoğraf ve videolarınızı Dropbox üzerinde yedekleyerek hem güvende olmalarını hem de farklı cihazlar üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Aynı kategoride farklı uygulamalar olmasına rağmen Dropbox gibi dev bir şirketten gelen uygulamanın kısa sürede kullanıcılar arasında popüler olacağını düşünüyorum.

Modern, şık ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulama ile 2 GB'lık Dropbox alanını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz arkadaşlarınıza önererek bu alanı ücretsiz olarak 16 GB'a kadar çıkartabilir yada ücretli üyelik satın alarak 100 GB'a kadar depolama alanı kullanabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızın tek bir yerde ve kontrolünü altında olması özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler ve mesleği gereği çok medya içeriğine sahip olanlar için oldukça yararlı diyebilirim.

Uygulamanın Android versiyonunu hemen ücretsiz olarak indirerek hem tüm fotoğraf ve videolarınızı tek bir yerde toplayabilir hem de dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.