Clumsy Ninja Tanıtım Videosu

Popüler ninja eğitme oyunu Clumsy Ninja, Android için yayınlandı.

Clumsy Ninja, Android tabanlı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz bir ninja eğitme oyunudur. Euphoria simülasyon teknolojisini kullanan oyunda ninja olmak isteyen bir çocuğu kontrol ediyor ve usta ninjalar arasına girmesi için ona yardımcı oluyoruz.

Gerçekçi fizik efektleriyle öne çıkan oyunda ufak, sevimli ve saf bir ninja adayını eğitmek için uğraşıyoruz. Tüm ninja hareketlerini öğretmeli ve kayıp dostu Kira’yı bulması için ona yardım etmeliyiz. Kum torbası, trambolin, top atan tabanca gibi etraftaki eşyaları kullanabilir, havalara fırlatarak yen hareketler öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sevimli ninjanın elbiselerini, kuşaklarını, bandanalarını özelleştirebilirsiniz. Ninja ile etkileşime geçebilir, istediğiniz hareketlerini ona yaptırabilirsiniz. İster gıdıklayın, ister eline balon tutuşturun, isterseniz de takla attırın.

Ninjanızı geliştiren çeşitli görevleri tamamlayarak ilerlediğiniz oyunda tek bir amacınız var o da, ninjaların tüm numaralarını öğrenerek eğitimi başarılı ile tamamlamak ve senseinin karşısına usta bir ninja olarak çıkmak. Her hareketiyle güldürmeyi başaran bu ninjayı eğitirken çok eğleneceksiniz.

YORUMLAR