Clumsy Ninja APK

Clumsy Ninja APK

kullanıcı

Clumsy Ninja APK Android oyununda sevimli bir ninjayı eğitiyorsunuz. Sakar Ninja oyunu oynaması ücretsiz ve internetsizdir.

Clumsy Ninja APK Android oyunu, sakar ve ufak bir ninja’nın eğitim sürecinde size faal bir rol üstlenmenizi sağlıyor. Bu güne kadar hepimiz çoktan mektebi bitirmiş ninjalar ile bu savaşçıların üst düzey dövüş yeteneklerini test ettiğimiz oyunlar oynadık. Clumsy Ninja’da ise bir ninja’nın da icraatleri haricinde insanı yanlarını keşfetmemizi sağlıyor. Sadece yetişkinler değil, ufak çocuklara da oynatabileceğiniz bu oyun, abartılmış kan ve şiddet görüntülerinden uzak.

Clumsy Ninja APK İndir

Eğitim şart! Bu sebepten ötürü hocalığınızı itina ile konuşturmanız gerekiyor. Ufak ve sevimli ninja ile sağlayacağınız her etkileşim onu daha becerikli bir hale sokacaktır. Bir göreceksiniz ki, öğrenciniz yeni marifetler kazanmış ve özel hareketleri uygulayabiliyor. Dürüst olmak gerekirse ninja ustası olma fikri bizim de gönlümüzü epey bir okşadı.

Euphoria simülasyon teknolojisini kullanan ilk oyunlardan biri olan Clumsy Ninja, sevimli dostunuza gerçekçi bir hava kazandırıyor. Öyle ki, ninjanızı gıdıklarken gösterdiği tepki bile sizi şaşırtacaktır.

Oyunu indirmek tamamen ücretsiz olsa da oyun içi satın alma opsiyonlarına karşı tedbirli olmanızı öneririz.

  • Kemer kazanın: Yeni numaralar ve süper özel ninja hareketleri öğrenmek için ninjanızı eğitin. Ustasını etkileyin ve Kira’yı bulma yolunda yeni ninja kemerleri kazanın veya sadece trambolinler, kum torbaları, top silahları, tavuk ve bir sincap dahil 70’in üzerinde benzersiz interaktif öğeyle eğlenin.
  • Macera zamanı: Siz ve ninjanız yeni yerlere gidecek, yeni oyunlar oynayacak, yeni karakterlerle tanışacak, görevleri tamamlayacak ve oynanacak eğlenceli yeni öğelerin kilidini açacaksınız. Kaçını keşfedeceksiniz?
  • Özelleştirin: Clumsy Ninja’nın kıyafetlerini, kemerlerini ve saç bantlarını tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Ninjanızın en çılgın hareketlerinin fotoğraflarını çekin. Gözlerinizi dört açın; sizi bekleyen birçok sürpriz var!
  • Unutulmaz anlar: Clumsy Ninja, gerçek zeka ve bolca sakarlıkla düşünerek hareket eden yaşayan bir sanal arkadaştır. Her oynayışınızda ninjanız ve arkadaşlarıyla eşsiz anlar yaşayacaksınız.
  • Dokunmatik cihazlarda ilk: Clumsy Ninja, şimdiye kadar gördüğünüz en inandırıcı karakteri yapan Euphoria simülasyon teknolojisini dokunmatik cihazlarda ilk kullanan oyundur.