Destiny 2 4K 60 FPS PC Oynanış Videosu

Oyun konsollarında bir hayli iyi iş çıkaran ilk Destiny oyunundan sonra Destiny 2'nin PC'ye de geleceğini duyunca sevinç çığlıkları atmıştık. FPS oyunu türünde kendine özel bir yer edinen Destiny serisinin 2. oyununun PC çıkış tarihinin ertelendiği geçtiğ

Oyun konsollarında bir hayli iyi iş çıkaran ilk Destiny oyunundan sonra Destiny 2'nin PC'ye de geleceğini duyunca sevinç çığlıkları atmıştık.

FPS oyunu türünde kendine özel bir yer edinen Destiny serisinin 2. oyununun PC çıkış tarihinin ertelendiği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Fakat bu gecikme çok fazla olmayacak, Destiny 2'nin konsol sürümlerinden sadece 1 ay sonra Destiny 2'yi bilgisayarlarımızda oynayabileceğiz.

Bu gecikmenin belli bir sebebi de var. Destiny 2 PC sürümü bilgisayarlarımızın suyunu çıkaracak şekilde hazırlanıyor. Bu da oyunun optimizasyonu için daha da çok emek harcanması demek. Peki sonuçta nasıl bir oyun ortaya çıkacak? İşte Nvidia yayınladığı bu video ile bu sorunun cevabını veriyor.

İzleyeceğiniz video Destiny 2'nin 4K çözünürlüke 60 FPS kare hızıyla çalışırken nasıl göründüğünü gözler önüne seriyor. Destiny 2 PC sürümü 4K çözünürlüğü desteklemenin yanısıra ultra geniş monitör sistemleri için 21:9 en - boy oranını da destekliyor. Ayrıca oyunda FPS kilidini kaldırabiliyor, oyunu sisteminiz el verdiğince akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Destiny 2 Eylül'de konsollara, 24 Ekim'de PC'ye çıkış yapıyor. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR