Destiny 2

Destiny 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,983
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bungie

Destiny 2 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Destiny 2, geçtiğimiz yıllarda sadece oyun konsollarına özel olarak çıkan ilk Destiny oyununun devam oyunu.

Destiny 2 PC sürümü duyurulduğunda oyun dünyasında büyük bir etki yaratmıştı. Serinin ilk oyunu bir hayli başarılı bir oyundu. Destiny'nin açık dünyasında serbestçe gezinirken diğer oyunculara katılabiliyor veya zindan benzeri küçük kapalı yerlere girerek bölüm sonu canavarlarıyla savaşıp heyecan verici silahlar veya zırhlar toplayabiliyordunuz. Destiny 2 ile birlikte bu keyif bilgisayarlarımıza da geliyor.

Serinin yeni oyununda dikkat çeken en büyük yenilik, farklı kahraman sınıflarına yer veriliyor oluşu. Bu kahramanlar kendilerine has savaş yetenekleri ile savaşın gidişatını değiştirebiliyorlar. Oyuncular ise kendi oyun stillerine daha uygun olan kahramanlar ile oyunu oynayabiliyorlar. ,

Destiny 2'nin hikaye modunda Güneş Sistemi'ne yolculuk edecek ve sinematik senaryo boyunca farklı karakterlerle karşılaşarak evimizi istilacılardan geri almaya çalışacağız. Co-op desteğine sahip olan oyunlarda farklı eşli oyun modları da bulunuyor. Eğer diğer oyunculara karşı savaşmak isterseniz de çeşitli multiplayer oyun modlarını oynayabiliyorsunuz.

Destiny 2 PC sürümü belli avantajlarla geliyor. FPS kilidinin olmaması, 4K çözünürlük desteği, ayarlanabilir görüş alanı ve ultra geniş monitör desteği bu avantajlar arasında.