En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması - Tekno Dakika

Aviary Advanced Suite hem ücretsiz hem de sizi resim ve fotoğraflarla kısıtlamayan bir web uygulamasıydı. İçerisinde video ve resim editörlerinden tutun da müzik editörüne kadar pek çok araç barındırıyordu ancak servis kısa bir süre önce kapatıldı. PsykoP

Aviary Advanced Suite hem ücretsiz hem de sizi resim ve fotoğraflarla kısıtlamayan bir web uygulamasıydı. İçerisinde video ve resim editörlerinden tutun da müzik editörüne kadar pek çok araç barındırıyordu ancak servis kısa bir süre önce kapatıldı.

PsykoPaint standart online fotoğraf ve resim düzenleme uygulamalarından sıyrılarak gerçekten çok daha kaliteli ve sanatsal çalışmalar ortaya koymanızı sağlıyor.

Fotoğraf ve resim düzenlemek isteyen kullanıcıların bir kısmı gelişmiş efekt ve düzenlemeler yerine ellerindeki fotoğrafları kullanarak kolajlar hazırlamak ve Facebook kapak fotoğrafı hazırlamak istiyorlar. Bu kullanıcılar için hazırlanmış bir online fotoğraf düzenleme uygulaması olan piZap işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Eğer resimlerinizi daha sevimli hale getirmek, ikonlar ve clipartlar eklemek, makyaj yapmak istiyorsanız PicMonkey sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

Adobe Photoshop programını eminim ki bilmeyen ya da duymayan kalmamıştır. Her ne kadar çok gelişmiş resim düzenleme araçlarına sahip olsa da binlerce dolarlık esas programı yüklemeden de online versiyonunu kullanabilirsiniz. Programda yer alan araçların pek çoğunu içeren bu web uygulaması hem ücretsiz hem de kullanıcılarına 2 GB veri depolama alanı sunuyor.

Pixlr Editor ise katmanlı çalışmalara, renk düzenleme araçlarına, kesme, kırpma, ekleme, çıkarma araçlarına ve çok daha fazlasına sahip bir online fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu uygulamanın Türkçe dil desteği de var ve pek çok resim ve fotoğraf düzenleme ihtiyacı olanların yardımına koşacağına inanıyorum.

YORUMLAR