Psykopaint

Psykopaint

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Psykosoft

Psykopaint ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken ve farklı çizim araçlarıyla donatılmış kapsamlı bir çizim yapma uygulamasıdır.

Psykopaint çizim yapmaya ve tasarıma merakı olan kullanıcıların ilgisini çekecek bir uygulama. Ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken bu fonksiyonel uygulama sayesinde zihninizde canlanan tasarımları ve konseptleri kolaylıkla dijital ortama yansıtabilirsiniz.

Gerçeğe yakın bir çizim deneyimi sunan Psykopaint’te çok sayıda araç bulunuyor. Farklı beklentileri karşılayabilecek şekilde tasarlanmış olan uygulamada yer alan özelliklerin her biri kolay ulaşılabilir şekilde dağıtılmış. Uygulamada tam tamına 25 dahili fırça sitli bulunuyor. Bunlara ek olarak kalemler, sprey renklendiriciler, sulu boya fırçaları da sunulmakta ve bunların hepsi kullanılabilir olarak hali hazırda bekliyor.

Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından birisi de kullanıcıların kendilerine özel renk paletlerini oluşturabiliyor olmaları. Dilediğiniz rengi seçerek kendi paletinizi oluşturabilir ve çizim esnasında ihtiyacınız olan renklere anında ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir fonksiyona ulaşmak için karışık alt menülerle uğraşıp vakit kaybetmek durumunda kalmıyorsunuz. Gelişmiş 3 boyut teknolojisi sayesinde oluşturduğunuz çizimler oldukça iyi görünüyor. Elbette bu biraz da kullanıcıların çizim yeteneğine göre değişiyor. Siz de çizim yeteneğinize ve yaratıcılığınıza güveniyorsanız ve bunun için kapsamlı bir araca ihtiyaç duyuyorsanız Psykopaint beklentilerinizi karşılayacaktır.