PicMonkey

PicMonkey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54,507
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PicMonkey

PicMonkey ile resimlere eğlenceli ikonlar, metinler, efektler, dokular ekleyin. En önemlisi dijital portrelerinize makyaj yapıp güzelleştirin.

PicMonkey tarayıcı üzerinde çalışan resim düzenleme uygulamalarından biri. PicMonkey'i diğerlerinden ayıran ise daha önce görmediğiniz pek çok sevimli grafik ve ikonu düzenleme araçları arasında eklemiş olması. PicMonkey ile fotoğrafı kesme, filtreleme işlemleri yaptıktan sonra metin, çerçeve, ikon ekleme gibi işlemlere geçebilirsiniz. Çok basit bir arayüzü olan servise kayıt olmanız da gerekmiyor. Resminizi yükleyip dilediğiniz gibi değiştirip bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Kısacası servisle çok güzel ve yaratıcı kolajlar ortaya çıkartabilirsiniz. PicMonkey'in görsel arşivi oldukça zengin.

PicMonkey'in en büyük artısı bayanlara hitap eden makyaj yapma özelliği. Dijital portrelerinize makyaj rötuşları atmak için servisi açın kusurları giderin veya allığınızı değiştirin. Pratik ve hızlı bir servis olan PicMonkey mutlaka denenmesi gerekenlerden.