Farming Simulator 17 Çıkış Videosu

Heyecanla beklenen çiftlik simülasyonu Farming Simulator 17 kısa bir süre sonra çıkış yapacak. Bilgisayarlarımız üzerinde oynadığımız en gerçekçi simülasyon oyunu örneklerinden olan Farming Simulator serisi önceki oyunlarıyla büyük beğeni kazanmıştı. Seri

Heyecanla beklenen çiftlik simülasyonu Farming Simulator 17 kısa bir süre sonra çıkış yapacak.

Bilgisayarlarımız üzerinde oynadığımız en gerçekçi simülasyon oyunu örneklerinden olan Farming Simulator serisi önceki oyunlarıyla büyük beğeni kazanmıştı. Serinin yeni oyunu da bu bepeniyi devam ettirecek gibi görünüyor. Farming Simulator 17'de modern tarım araçlarını kullanarak kendi ekinlerimizi ekecek ve hasat edecek, çiftliğimizde kendi hayvanlarımızı yetiştireceğiz. Bunun yanında odun kesme gibi ek faaliyetlerle de uğraşabileceğiz. Elde ettiğimiz ürünleri toplayıp satış yaparak yeni araçlar alabilecek ve çiftliğimizi geliştirebileceğiz.

Bize yeni bir harita sunan Farming Simulator 17'de lisanslı gerçek tarım araçlarını kullanabileceğiz. Massey Ferguson, Challenger, Fendt ve Valtra gibi markalar tarafından üretilmiş olan ve gerçek hayatta da kullanılabilen traktörler ve hasat makinaları gibi araçlar Farming Simulator 17'de de karşımıza çıkıyor.

Farming Simulator 17 artırılmış grafik kalitesiyle dikkat çekiyor. Oyunu çalıştırabilmek için Windows 7 işletim sistemine, 2.0 GHz çift çekirdekli işlemciye, 2 GB RAM'e, 1 GB video belleğe sahip Nvdia GTS 450 veya AMD Radeon HD 6770 ekran kartına ihtiyaç duyuyoruz.

Farming Simulator 17, 25 Ekim'de resmi olarak çıkış yapıyor. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR