Fifa 15'in Kapağında Hangi Türk Oyuncu Var?

Türkiye'de Fifa 15'in merakla beklenen detayları arasında yer alan kapak fotoğrafının kim olacağı konusu TFF tarafından yayınlanan bir video ile resmiyet kazandı.

Fifa serisini sevenlerin en çok merak ettikleri FIFA 15 “kapakta kimin fotoğrafı olacak?” sorusu yanıt buldu. Dünyaca ünlü futbolcumuz Arda Turan merakla beklenen bu serinin Türkiye için üretilen cd’lerinin kapağında yer alacak. 

Dünya üzerinde gerek oynadığı futbolla gerekse sempatik tavır ve davranışlarıyla ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Arda Turan, başarılı kariyerine ömrü boyunca unutmayacağı bir başarıyı daha eklemiş oldu. Kendisinden önce Messi, Ronaldo, Götze gibi dünyanın önde gelen futbolcularının nail olduğu bu durum şimdi de ünlü futbolcunun başına gelen güzel bir olay oldu. 

Haber, Türkiye Futbol Fedarasyonu’nun YouTube kanalında 15 saniyelik bir video ile resmiyet kazandı. Daha öncesinde ilan edilen oyunun çıkış tarihi 26-Haziran-2014 tarihi artık daha heyecanlı bir bekleyiş haline geldi. Arda Turan’ın kapak futbolcusu olmasından bir kaç hafta önce EA Sports Süper Lig’de yer alan 18 takımı da eklediğini ilan etmişti. Bu güzel haberin devamında ülkemizde de oldukça çok sevilen bir futbolcunun kapakta olması Türkiye’de yaşayan futbol oyunları meraklıları için güzel bir sürpriz oldu.

Lafı fazla uzatmadan size Arda Turan’ın da içinde olduğu TFF’nin kanalında yayınlanan videoyu sunalım: 

YORUMLAR