Football Kicks: Title Race Tanıtım Videosu

Football Kicks: Title Race hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz sunulan keyifli futbol oyunlarından bir tanesi. Oyunda son derece gerçekçi ve detaylı modellemeler dikkat çekiyor. Diğer futbol oyunlarından alıştığımız gibi oyunda kendi takımım

Football Kicks: Title Race hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz sunulan keyifli futbol oyunlarından bir tanesi. Oyunda son derece gerçekçi ve detaylı modellemeler dikkat çekiyor.

Diğer futbol oyunlarından alıştığımız gibi oyunda kendi takımımızı kurup rakiplerimizle mücadele ediyoruz. Oyuncu alım satımı yapabildiğimiz oyunda diğer oyuncularla etkileşime girme şansına sahibiz. Bu sayede hem yeni arkadaşlar ediniyor hem de takımımızı daha da güçlendirebiliyoruz. 

Son derece iyi dinamiklere sahip olan oyunda futbolcuların hareketleri ve topun yönlendirilmesi gayet başarılı. Oyuna dair tek negatif nokta ise bir süre sonra epey zorlaşması ve uygulama içi satın alma yapmadan geçilemeyecek düzeye gelmesi. Üreticilerin bu noktada ticari kaygılarını tekrar gözden geçirip kullanıcılara daha keyifli bir deneyim sunmasını beklerdik. 

Yine de oynamaya değer bir oyun ve ücretsiz olarak sunuluyor. Siz de futbolla ilgilenmeyi seviyorsanız Football Kicks: Title Race'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR