Football Kicks: Title Race

Football Kicks: Title Race

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 637
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Distinctive Games

Detaylı grafikleri ve son derece iyi çalışan dinamikleri ile dikkat çeken Football Kicks: Title Race'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Football Kicks: Title Race futbol meraklılarına yepyeni bir deneyim yaşatmayı amaçlayan kaliteli bir yapım. Oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve Android cihazlarınızda keyfini çıkartabilirsiniz. Oyuna ilk girdiğimizde dikaktimizi kaliteli grafikler ve detaylı modellemeler çekiyor. Phoenix™ grafik motoru kullanılan oyunda genel olarak bir kalite havası hakim.

Uygulama markette bu kategoride pek çok oyun bulunsa da Football Kicks: Title Race bunlar arasında en detaylı olanlardan diyebiliriz. Oyunda sadece top peşinde koşturup rakip takımı yenmeye çalışmıyoruz. Başarılı olabilmek için oyuncularımızın performans özelliklerini sürekli takipte tutmamız gerekiyor.

Takımımızda yer alan oyunculardan yetersiz bulduklarımızı satabiliyor ve takımımıza daha uyumlu olanları alabiliyoruz. Bu noktada altını çizmemiz gereken bir nokta daha var. Football Kicks: Title Race oyunculara sosyalleşme imkanı da sunmakta. Yani oyuncu alım satımlarınızı gerçek oyuncularla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem takımınızı güçlendirebilir hem de yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Oyunda onlarca farklı takım, forma, arma ve stadyum bulunuyor.

Buraya kadar her şey mükemmel görünüyor fakat oyunda negatif bir nokta mevcut. İlk başlarda son derece keyifli başlayan oyun giderek zorlaşıyor ve uygulama içi satın alma yapmadan bölümleri bitirmek imkansız hale geliyor.

Yine de sıkı bir futbol takipçisiyseniz bu oyunu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.