Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #52 - TP-Link Sponsorluğunda

TP-Link ponsorluğunda Haftanın Oyunları ile karşınızdayız. Kampanyaya katılmak için aşağıdaki TP-Link Sosyal Medya hesaplarını takip edin ve bu formu doldurun!  TP-Link FacebookTP-Link YouTubeTP-Link Twitter Blocky Hockey Kutu kutu grafikleri ve şirin kar

TP-Link ponsorluğunda Haftanın Oyunları ile karşınızdayız.

Kampanyaya katılmak için aşağıdaki TP-Link Sosyal Medya hesaplarını takip edin ve bu formu doldurun! 

TP-Link Facebook
TP-Link YouTube
TP-Link Twitter

Blocky Hockey

Kutu kutu grafikleri ve şirin karakterleri ile güzel bir buz hokeyi oyunu. Güzel dinamiklere sahip tam bir vakit geçirme oyunu.

Shoot & Run: Western

Vahşi batıda geçen bir sonsuz koşu oyunu. Artık eskisi kadar çok sonsuz koşu oyunu gelmediğine göre bu oyunu önerebiliriz.

Piranh.io

io'lu oyunların bir diğeri. Bir piranayı yönettiğini bu oyunda amacınız yemleri yiyerek küçük balıkları yoketmek. Oyunun oynanışı diğer io oyunları gibi. Zorluk çekmeyeceksiniz.

Dan The Man

Adamın dibi Dan 8-bit bir platform oyunu. Ortada "kız mevzusu" var ve adamın dibi Dan bu mevzuyu çözmeye çalışıyor. Oyunu oynayarak Dan'e yardımı olabilirsiniz.

Mine Quest 2

Mine Quest'in yeni oyunu. (Doğal olarak) Bu oyunda amacınız madenciniz ile madene dalıp temizlemek ve canavarlardan arındırmak. Bunu yaparken bir yandan da oksijenininiz bitiyor. Bu yüzden stratejik davranıp gerektiği kadar hareket etmeniz gerekiyor.

Retro Shooting

Sky Force'un eski halinin yenisi gibi bir oyun. Aksiyon had safhada, kesinlikle tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR