Retro Shooting

Retro Shooting

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • DOSYA BOYUTU 32.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LIVEZEN Corp

Retro Shooting mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Retro Shooting bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up oyunlarını hatırlatan bir yapı sunan bir mobil uçak savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Retro Shooting'de bizi heyecan dolu savaşlar bekliyor. Oyunda savaş uçağımızın pilot koltuğuna oturuyoruz ve gökyüzüne çıkarak düşmanlarımızı durdurmaya ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için farklı savaş uçaklarından birini seçebilmekteyiz. Oyun boyunca düşmanlarımızı yok ettikçe düşen bonusları toplayarak uçağımızın ateş gücünü artırabilmekteyiz.

Retro Shooting'de biz uçağımızı yukarıdan kuşbakışı kamera açısıyla kontrol ediyoruz. Uçağımız ilerlerken sürekli yeni düşmanlar karşımıza çıkıyor. Çeşitli power uplar düşmanların yoğun olduğu anlarda bize yardımcı oluyor. Bölüm sonlarında ise bizi daha da zorlu olan bölüm sonu canavarı savaşları bekliyor. Bu savaşlarda ekstra dikkatli olmamız gerekmekte.

Minecraft stilinde grafiklere sahip olan Retro Shooting genel olarak tatmin edici bir görsel kalite sunuyor.