Blocky Hockey

Blocky Hockey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Full Fat

Blocky Hockey mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir buz hokeyi oyunudur

Blocky Hockey oldukça eğlenceli bir oynanışı Minecraft benzeri bir görünümle birleştiren bir mobil buz hokeyi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocky Hockey'de kahramanımızı seçerek takımımızla şampiyon olmak için mücadele ediyoruz. Bu iş için maçlara çıkarak rakiplerimizi atlatmamız ve kaleye yaklaşıp şut çekerek gol atmamız gerekiyor. Bu iş için de reflekslerimizi kullanıyoruz ve heyecanlı bir oyun deneyimine dahil oluyoruz.

Blocky Hockey temel olarak sozusz koşu oyunlarına benzeyen bir oynanışa sahip. Oyunda kahramanımız sürekli ilerlerken onu yönlendirerek karşısına gelen rakip takım oyuncularına çarpmamamız gerekiyor. Zaman zaman buz hokeyi maçlarının değişmez öğesi olan kavgalar da çıkıyor ve rakip takım oyuncularıyla yumruk yumruğa kavga ediyoruz. Rakibin kalesine yaklaştığımızda ise şut çekmemiz gerkeiyor. Bu iş için topun yönünü ve hızını ayarlıyoruz ve şutu çekerek gol atmaya çalışıyoruz.

Blocky Hockey basit kontroller sayesinde rahatça oynayabileceğiniz bir oyun. Oyun içerisinde kilidini açabileceğimiz birçok farklı kahraman yer alıyor.